Prohlášení o přístupnosti

Pedagogicko–psychologická poradna Ústeckého kraje a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků zveřejňuje toto prohlášení o přístupnosti dle zákona č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací.

Prohlášení se vztahuje na internetové stránky na doméně pppuk.cz.

Stav souladu

Na tomto portálu jsou zveřejňovány informace tak, aby se s nimi v nezbytném rozsahu mohly seznámit i osoby se zdravotním postižením. Tyto webové prezentace vyhovují požadavkům kladeným zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací, a splňují požadavky na uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením dle § 4 a § 5 uvedeného zákona.

Na webových stránkách se mohou vyskytovat informace ve formátech:

  • PDF - pro tento formát je volně ke stažení prohlížeč Adobe Acrobat Reader.
  • DOC, XLS, PPT - produkty společnosti Microsoft řady Office.
  • RTF - dokáže zobrazit a editovat většina běžně dostupných textových editorů.
  • ZIP, RAR – komprimované dokumenty. Dekomprimaci obsahu je možno provést libovolným programovým nástrojem určeným pro dekomprimaci.

Nepřístupný obsah

Negarantujeme obsah zobrazený po využití hyperlinku s odkazem mimo doménu pppuk.cz.

Vypracování tohoto prohlášení o přístupnosti

Toto prohlášení bylo vypracováno dne 22.2.2020.

Zpětná vazba a kontaktní údaje

Vaše náměty, postřehy či informace o problémech, na které narazíte při používání tohoto webu můžete poslat na adresu  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Postupy pro prosazování práva

V případě neuspokojivé odpovědi na oznámení nebo žádost se obraťte na Ministerstvo vnitra ČR - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.