Poradna Děčín

Pedagogicko–psychologická poradna Ústeckého kraje, Pracoviště Děčín

Čs. armády 1164/8, 405 02 Děčín I

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel: 412 532 071; 775 441 269

Web: http://www.pppuk.cz/poradny/decin

 

Příjem žádostí a výdej zpráv: pondělí a středa

------------------------------------------------------------

Vzhledem ke karanténním opatřením jsou zrušena všechna šetření, která měla být realizována v termínu 16. 3. 2020 a později. Klienti budou včas telefonicky informování o náhradním termínu.

Dále není možné si nyní vyzvedávat zprávy a doporučení v kanceláři PPP do odvolání. V případě, že jste majitelem datové schránky, kontaktujte nás telefonicky a potřebné dokumenty zašleme elektronicky. Ve zcela výjimečných případech je možné zaslat dokumenty poštou, ve všech ostatních případech je nutné vyčkat do skončení karanténních opatření.

Pokud Vám bylo uděleno doporučení k odkladu povinné školní docházky, bude toto doporučení zasláno do datové schránky příslušné školy, ve které koná Vaše dítě zápis.

Úřední hodiny pro telefonický kontakt po dobu trvání mimořádných opatření:

PO - PÁ  8:00 - 12:00 a 12:30 - 14:00 hod.

Předem děkujeme všem klientům za pochopení.

Pracovníci PPP

---------------------------------------------------------------

 

Vážení rodiče,
pokud se stane, že se ve smluveném termínu do poradny bez předchozí omluvy nedostavíte, bude Vaše žádost považována za zrušenou.
V případě, že budete žádat o nový termín, budete opět čekat jako při prvním objednání.
Naopak pokud se předem omluvíte (například telefonicky, SMSkou, mailem), budeme se snažit Vám nabídnout nejbližší volný termín.
Prosíme, nenechte tedy domluvený termín návštěvy propadnout bez omluvy, prodlužují se tím objednací lhůty nejen pro ostatní, ale i pro Vás.
Vámi uvolněný termín můžeme využít pro dalšího čekajícího žadatele.
K vyšetření můžeme přijmout pouze dítě zdravé, které v den vyšetření nemá žádné infekční onemocnění, netrpí akutní rýmou, kašlem a není léčeno antibiotiky (antibiotika, antipyretika, analgetika apod.) z důvodu onemocnění.
Není-li tomu tak, prosíme Vás o sjednání náhradního termínu u pracovnic v podatelně PPP (v případě nemoci doprovázející osoby rovněž prosíme o dohodnutí náhradního termínu, vzhledem k nutnosti delšího pobytu v prostorách PPP i s dalšími klienty).
Děkujeme za pochopení. Pracovníci PPP Děčín

----------------------------------------------------------------------------------