Poradna Litoměřice

Pedagogicko-psychologická poradna Ústeckého kraje a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Pracoviště Litoměřice

Palachova 18, 412 01 Litoměřice

Tel. 416 733 015

Tel. vedoucí pracoviště: 416 733 031 (tento telefon NESLOUŽÍ k objednávání klientů)

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Žádost o vyšetření ZDE

Web: http://www.pppuk.cz/poradny/litomerice

Vážení rodiče a klienti,

  1. K vyšetření můžeme přijmout pouze zdravé dítě, které v den vyšetření nemá žádné infekční onemocnění, netrpí akutní rýmou, kašlem a není léčeno (antibiotika, antipyretika, analgetika apod.) z důvodu akutního onemocnění. Platí i pro doprovod dítěte.
  2. Před vstupem do PPP použijte dezinfekci na ruce.

OBJEDNÁNÍ

Abychom Vaše dítě mohli vyšetřit, je potřeba podat (telefonicky, e-mailem nebo osobně) ŽÁDOST od zákonných zástupců a ŠKOLNÍ DOTAZNÍK, který Vám po dohodě vyplní škola (školka).
Pokud se stane, že se ve smluveném termínu do poradny bez předchozí omluvy nedostavíte, bude Vaše žádost pozastavena. V případě, že budete žádat o nový termín, čekání na vyšetření se z důvodu vysoké vytíženosti poradny může výrazně prodloužit.
Naopak pokud se předem omluvíte (například telefonicky, SMS zprávou či e-mailem), budeme se snažit Vám nabídnout nejbližší volný termín.
Všechny Vaše případné dotazy Vám rádi zodpovíme. Odborní pracovníci jsou Vám plně k dispozici na e-mailových adresách uvedených níže.
Kolektiv PPP Litoměřice děkuje za pochopení a vstřícnost.